כיצד אקססוריז לנשים משדרג את הלוק ?

תוכן עניינים

כולנו משקיעות לא מעט זמן, מחשבה, אנרגיה וכן גם לא מעט כסף באיך שאנחנו נראות. חשוב לנו להיראות טוב בין אם אנחנו יוצאות לעבודה בכל בוקר, בין אם אנחנו הולכות לאימון כושר ובין אם יוצאות לחתונה. זה מתחיל בשיער, ממשיך באיפור, בשגרת הטיפוח של הפנים שלנו, יש כאלה שמשקיעות גם בטיפולים מיוחדים ומסתיים בלבוש. אז מסתבר, ששם זה לא באמת מסתיים ושילוב של אקססוריז לנשים כחלק בלתי נפרד מהסטייל שלנו, משדרג והופך כל לוק למיוחד, שונה ויוצא דופן.

 

אילו סוגים של אקססוריז ניתן לשלב?

ובכן, זה מאוד תלוי מה הסגנון שלך, איך את מתלבשת וכמובן לאן את יוצאת. למשל, אפשר לחלק את האקססוריז לכמה קבוצות. בקבוצה ה-1 נכנסים כל האביזרים שקשורים לראש ולשיער כמו מטפחת כיסוי ראש שהופכת את המראה שלנו ליותר צנוע ומהודק אבל מאוד מיוחד. בקבוצה זו גם נכנסים כל סוגי הכובעים, הבנדנות ואביזרי השיער למיניהם כמו סיכות, קליפסים, גומיות מיוחדות וכדומה.

 

הקבוצה ה-2 היא קבוצת התיקים. יש סוגים שונים של תיקים החל מתיקי צד קטנים ליציאה, דרך תיקי גב ללוק ספורטיבי ומגניב, תיקים ליום יום לעבודה, תיקי מותגים ומעצבים, תיק לכושר ועוד… בקבוצה ה-3 ניתן למנות את כל האביזרים שאפשר לשים על המותניים כמו חגורות ומטפחות למשל שמגיעות בשלל סגנונות ועשויות מכל מיני חומרי גלם. ה-4 אלו הם התכשיטים שכמובן בודדות הן הנשים שמסתדרות בלעדיהם. עגילים, צמידים, שרשראות…

3 טיפים מנצחים לבחירת אקססוריז לנשים

  • בחרי אביזרים שאת מתחברת אליהם באופן כללי ולא כאלה שמתאימים אך ורק ללוק ספיציפי, כך תוכלי להשתמש בהם שוב ושוב.
  • בכל לוק שלבי מקסימום שני אביזרים, אחרת המראה יוצא עמוס וכבד.
  • בימים שלא בא לך להשקיע, זרקי על עצמך איזה ז‘קט מחוייט במקום האביזרים, זה הטאצ‘ הקטן שעושה את ההבדל.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: