צריכים לפנות את הנכס כמה שיותר מהר? פינוי תכולת דירה זה בשבילכם!

תוכן עניינים

ישראלים רבים מתמודדים עם אבדן של אדם קרוב. תקופה לא פשוטה בה עליהם להתארגן מחדש במגוון של היבטים, לטפל בטפסולוגיה, בכל מה שקשור לקבורה, ביטוחים ועוד. במקביל, לא פעם הם גם זוכים לקבל בירושה דירה, בית או נכס אחר וצריכים לפנות אותו כמה שיותר מהר במטרה להשכיר, למכור או אפילו לעבור בעצמם לאותו מקום. תוך כדי מיון וסידור החללים השונים, נמצאים להם חפצים עתיקים, פסלים, תמונות, צילומים, כלי יודאיקה של האדם שנפטר. החפצים הללו לרוב מעלים המון רגשות, אך לעתים אין להם עוד כל שימוש. לפני שאתם מוסרים או מעבירים הלאה את מה שנמצא, דעו שיש סיכוי גבוה שהפריטים הללו שווים לא מעט כסף. תוכלו לגלות זאת כשתזמינו מומחים לצורך פינוי תכולת דירה.

 

פינוי תכולת דירה – פינוי ענתיקות, חפצי אומנות ועוד

היום יש חברות מקצועיות שמגיעות אל הנכס וביחד אתכם ממיינות ומציעות לכם סכומי כסף על חפצים מסוגים שונים. אלו יכולים להיות פמוטים שהסבתא הביאה איתה כשעלתה לארץ, ענתיקה כלשהי, ציור של צייר מפורסם שתלוי על הקיר כבר עשרות שנים, צמיד מזהב, שעון קיר עתיק עשוי עץ, ספרי קודש עתיקים של מאות שנים ועוד. לכל פריט כזה שווי כספי.

מה אפשר לעשות עם העתיקות, התכשיטים וחפצי היודאיקה העתיקים?

בין אם אתם עוסקים בפינוי דירת נפטרים או שיפוץ בית ישן שקיבלתם בירושה, זיכרו: במקום להעביר את החפצים הללו הלאה, לשים אותם בחוץ כדי שמישהו יאסוף או לנסות למכור אותם לחנויות יד שניה, כדאי לפנות לחברה מקצועית המתמחה בקנייה, מכירה והערכת עתיקות. תוך זמן קצר יגיע מומחה לקניה ומכירה של עתיקות, יציין בפניכם את השווי האמיתי של כל אחד מהחפצים שאתם רוצים למכור ואף ישלם עבורם סכומי כסף נאים. שירות נוסף אותו החברות הללו מציעות כולל הערכת השווי הכספי של החפצים ופרטי האמנות השונים לצורך חלוקה ירושה הוגנת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: