סיגריה דיגיטלית – מה היתרונות שלה על פני סיגריה רגילה?

תוכן עניינים

ישראלים רבים מתלבטים האם כדאי להם לעבור מעישון של סיגריות רגילות ולרכוש סיגריה דיגיטלית או בשמה השני, סיגריה אלקטרונית. אז למרות שמבחינה בריאותית, הנושא עדיין נחקר ולא הוכח באופן חד משמעי מה מזיק יותר והאם סיגריות אלקטרוניות נחשבות למזיקות פחות, עדיין אם משווים בין השתיים, לסיגריה האלקטרונית יש כמה יתרונות מובהקים שקשה מאוד להתעלם מהם.

 

סיגריה דיגיטלית לא מכילה את כל החומרים שיש בסיגריה רגילה

כדי שהסיגריה תפעל, צריך לרכוש נוזל למילוי סיגריה אלקטרונית. הנוזל לא מכיל את אותם רכיבים שיש בסיגריה רגילה ויחד עם זאת, החומרים לא נכנסים לתוך הריאות שלנו. למרות ששני הסוגים מכילים ניקוטין, באלקטרונית יש הרבה פחות. בנוסף, מנתונים עולה כי אנשים שעוברים לעשן סיגריה אלקטרונית מעשנים פחות ולמעשה המעבר הזה עוזר להם להפסיק לגמרי לעשן וזה כמובן יתרון יוצא דופן. סיגריות מהסוג הזה מאפשרות לנו לשלוט על כמות העישון היומית שלנו.

 

חיסכון כספי

בעבר מעשנים לא היו משלמים הרבה על חפיסת סיגריות. מאז פני הדברים השתנו לחלוטין ואחת לכמה שנים, מחירי הסיגריות רק עולים ומטפסים עוד ועוד. אם אתם מעשנים קבועים, יכול מאוד להיות שאתם מוציאים מאות ואפילו אלפי שקלים בחודש על סיגריות. לכן, חשבו על לעבור לעישון סיגריה אלקטרונית וכך תוזילו בצורה משמעותית עלויות.

 

איפה רוכשים סיגריה אלקטרונית?

בעיקרון יש שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לבצע רכישה אינטרנטית באחת מחנויות הטבק הדיגיטליות המוכרות. אפשרות שניה היא ממש לגשת פיזית לחנות המוכרת מוצרי טבק, לבדוק כמה דגמים, להשוות ביניהם ולבחור. בעיקרון יש כמה מותגים מובילים בתחום שווה להכיר וניתן גם דרך הרשת לאסוף המלצות ממעשנים מרוצים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: