חיפוי קירות חיצוניים – פתרונות בנייה מתקדמים בשנת 2021

תוכן עניינים

הקדמה מובילה אותה במגוון רחב של תחומים. אחד התחומים שעבר תהפוכה של ממש הן בהיבט של קיצור תהליכים והן בהיבט של בחירת חומרים מתקדמים מבחינה טכנולוגית הוא תחום הבניה. אם בעבר כל הבניינים והמבנים היו נבנים על בסיס בטון, טיח וברזל, היום יש כל כך הרבה חומרים ונהוג לשלב חיפוי קירות חיצוניים במטרה לאטום מים, לשדרג את נראות החיצונית והאסתטית של המבנה ולנצל לטובתנו את תנאי מזג האוויר, בהיבט של בידוד ושמירה על טמפרטורה אופטימלית בתוך המבנה. בשורות הבאות נציג בפניכם כמה מהפתרונות המתקדמים של השנים האחרונות בתחום הבניה.

 

אור עולה בבוקר

סקיילייט הוא מוצר ייחודי שאנו רואים בשנים האחרונות כיצד הוא תופס תאוצה. מדובר למעשה בסוג של חלון תקרה, עשוי כולו מזכוכית מבודדת בשילוב אלומיניום. הסקיילייט מצויין במצבים בהם אין מספיק אור טבעי שנכנס פנימה או בחללים בהם אנחנו רוצים ליצור אווירה נעימה יותר. ניתן לשלב סקיילייט קבוע או זז, נייד או חשמלי, קטן או גדול בתוך חיפוי קירות חיצוניים, הכל בהתאמה לצרכים שלכם.

 

חיפוי קירות חיצוניים פייבר

מדובר בחיפוי דקורטיבי אותו מיישמים בשיטת התלייה היבשה. הלוחות עשויים מחומר הנקרא פסד פייבר צמנט, הם סופר חסכוניים, מייעלים את תהליך הבניה ומייצרים מבנה דקורטיבי ומרהיב ביופיו. הלוחות בעלי תו תקן לפי שיטת הבניה הירוקה, הם עמידים באש ובכל תנאי מזג אוויר ואף הם מייצרים תנאי בידוד תרמי ואקוסטי פשוט מעולים.

 

חיפוי חוץ בטון דמוי עץ

עוד פתרון אותו נהוג לשלב הן במבנים פרטיים כמו וילות והן בבנייני מגורי יוקרה אלו הם חיפויי קירות חיצוניים דמוי עץ שעשויים מבטון. מתאימים להתקנה על תשתית או כיחידה נפרדת, אינם דורשים טיפול ונחשבים לעמידים מאוד.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: