האם כושר גופני מספיק בשביל לבנות קריירה?

תוכן עניינים

ספורטאים רבים הנמצאים בתחילת הדרך ומוכיחים לעצמם כי הם בכושר גופני מצוין שואלים את עצמם מה הם עוד צריכים כדי לפתח לעצמם קריירה בתחום והאם הכישרון והכושר הגופני שלהם מספיק ? אז התשובה לשאלה הזו היא ממש לא. כמובן שכישרון הוא דבר הכרחי, מבנה גוף עוזר ודוחף את הספורטאי קדימה והיכולת להגיע לרמות גבוהות של כושר גופני חשובה לא פחות, אבל מי שרוצה לפתח לעצמו קריירה בתחום, מי שרוצה שספורט יהיה לא רק תחביב של אחר הצהריים עבורו אלא עבודה של ממש, מי שאוהב ספורט ומחובר לזה מהבטן והנשמה, צריך לדעת שיש עוד דברים בדרך להצלחה.

כושר גופני – התמדה התמודדות ומה שביניהם

הדבר הראשון שצריך בנוסף לכושר גופני הוא התמדה. התמדה היא לא רק בפן הפיזי, היא גם בפן המנטלי. ספורטאי צריך תמיד להאמין ולדעת שלא משנה מה יעמוד בדרכו, בסוף הוא יגיע למטרה ולא משנה כמה זמן זה ייקח. התמדה היא תנאי חשוב להצלחה בתחום. עוד דבר שכל ספורטאי מוביל חייב לאמץ לעצמו הוא סוכן. סוכנות כדורסל וכדורגל הם הסוכנויות המובילות בארץ, אבל אם אתם חושבים על קריירה בינלאומית ,דעו שכל תחום מחייב סוכן שהתפקיד שלו הוא בעצם לדאוג לאינטרסים שלכם ולקדם את הקריירה שלכם. בנוסף, אם עליתם מדרגה והפכתם טובים יותר, הוא זה שאמור לדאוג לכם להתקבל לקבוצה טובה יותר. ספורטאי מצליח הוא גם כזה שיודע להתמודד עם כשלונות, עם הפסדים, עם חולשות ולקחת אותם למקום חיובי בעזרת טיפול פסיכולוגי מתאים אפשר גם ללמוד מהם. לצמוח מהם. להתפתח מהם ולא לוותר.

 

לסיכום, כושר גופני הוא אלמנט הכרחי וחשוב בקידום הקריירה שלכם, אך כדי שבאמת תוכלו למנף את עצמכם ולהצליח, יש עוד כמה מרכיבים שכדאי לעבוד עליהם במקביל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: