הבנק סרב למשכנתא? פנו אל יועץ משכנתאות למסורבים

תוכן עניינים

גם אם קיבלתם סירוב למשכנתא מהבנק, יועץ משכנתאות למסורבים יכול לסייע לכם ולפתח עבורכם אסטרטגיה בלעדית לקבלת משכנתא מהבנק, או מגורמי מימון אחרים. אומנם מדובר בתהליך שעלול לקחת זמן, אבל אין זה אומר שאתם צריכים לוותר על החלום לגור בדירה או בית משלכם. כל מה שעליכם לעשות הוא לפנות לחברת ייעוץ משכנתאות עם ניסיון מתאים.
הרי התפקיד של הבנק הוא להקשות עלינו. לכן, אין זה משנה מה הסיבה שבגינה קיבלתם סירוב, עדיין קיימת האפשרות לשנות זאת.

יועץ משכנתאות למסורבים

מדוע הבנק מסרב לתת משכנתא?

יש סיבות מגוונות לכך שהבנק מסרב לתת ללקוחות מסוימים משכנתא, או משכנתא הפוכה. למשל, בנק ישראל קבע, לפי החוק, כי את ההחזרים למשכנתא ניתן לבצע אך ורק דרך הכנסות מדווחות. לכן, אם יש לכם בחשבון הבנק כל מיני הכנסות, אותן אינכם יכולים להוכיח ואין עליהן אישור, הבנק לא יכול להתחשב בהן כבסיס להחזר המשכנתא העתידי שלכם. בנוסף, אם היו לכם בעיות כלשהן בבנק, או בעיות משפטיות, כגון חריגות חוזרות בחשבון, צ‘קים שחזרו, בעיות הרישום הנכס או כל דבר אחר, ייתכן שהבנק יסרב למשכנתא שלכם.

כך יסייע יועץ משכנתאות למסורבים

לאחר שהבנק סירב לבקשת המשכנתא שלכם, עליכם להכיר בזכויות שלכם, על מנת שתדעו מה אתם יכולים לדרוש ומה לא. יש היום דרכים שונות לממן את המשכנתא. לכן, הדבר הכי חשוב הוא לפנות למומחה לייעוץ משכנתאות שיידע להכווין אתכם. קיימים בשוק יועצים לענייני משכנתא למסורבים – וזה בדיוק ההבדל בין לקבל את הלא ולחיות איתו, לבין להפוך את הלא מהבנק לכן. אחוז האזרחים שקיבלו אישור למשכנתא גם אחרי שהבנק אמר להם לא, עולה כל הזמן. לכן שווה לכם לנסות ולהיכנס לסטטיסטיקה הזו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: