מחפשים נכס מניב? השקעה בנדל"ן תשיג את המטרה

תוכן עניינים

רבים מאיתנו מחפשים אפיק השקעה עבור הכסף הפנוי ששוכב לנו בחשבון הבנק. בימים בהם הריבית בבנק שואפת לאפס, אין ספק שהדבר הנכון לעשות עם הכסף הפנוי שיושב בצד הוא לחפש השקעה שתניב תשואה יפה על הכסף. אחת ההשקעות היותר בטוחות כיום היא השקעה בנדל"ן, לה יתרונות רבים על פני אפיקי השקעה אחרים.

 

מדוע כדאי להשקיע בנדל״ן היום?

אחת הסיבות המרכזיות שבגינה כדאי להשקיע היום בנדל״ן היא דווקא לאור הרפורמה בתחום המשכנתאות והריביות הנמוכות עליהן. כיום אם אתם מחפשים ייעוץ משכנתא בכדי לרכוש נכס תוכלו לקבל משכנתא אטרקטיבית מאוד על חלק ניכר מהחוב אותו אתם מעוניינים לקחת מן הבנק. בנוסף, כיום בזמן משבר הקורונה המחירים של הנכסים ירדו עקב ירידה קלה בביקושים ולכן תוכלו למצוא נכסים אטרקטיביים במחירים זולים יותר ממה שהיה ערכם עקב משבר הקורונה.

היתרונות של השקעה בנדל"ן

להשקעה בנדל״ן ישנם הרבה מאוד יתרונות כאשר בראש ובראשונה הוא העובדה שמדובר על נכס שמניב תשואה שנתית שהיא קבועה פחות או יותר ויש לה עליה קלה עם השנים. לעומת זאת השקעות אחרות בקרנות למשל עלולות לעיתים להפסיד כסף בשנים מסויימות, מה שכמובן לא סביר שיקרה בנדל״ן. מעבר לכך רכישת נכס אינה מסנדלת את הכסף, שכן במידה ונרצה את ההון אותו השקענו בתור הון נזיל או בתור הון להשקעה אחרת נוכל תמיד למכור את הנכס.

 

לעומת זאת בקרנות לא תמיד בכל המסלולים נוכל להשתמש בכסף לכל מטרה שכן לעיתים הוא סגור בתכנית ולעיתים ניתן להשתמש בו בתור הלוואה מהקרן שלנו. בנוסף, שוק הנדל״ן נמצא בעלייה מתמדת עם השנים כך שאתם משפרים את מצבכם הכלכלי שכן ערך הנכס תמיד יעלה בטווח הארוך. רכשתם בית? קיראו על פרגולות אלומיניום.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: