הרחקת עורבים – איך עושים את זה נכון?

תוכן עניינים

בעיה של עורבים היא לא עניין של צחוק בכלל

עורבים יכולים להיות במקרים מסוימים מטרד של ממש עבור בני אדם. ולא מדובר על מטרד רק בשל הרעש הבלתי נסבל, והלכלוך שעורבים נוטים לייצר, זאת בדומה לעופות דומים כגון – יונים, וכדומה. עליכם להבין כי עורב הוא חיה חכמה ביותר, אשר חי בלהקות גדולות, כאשר להקות אלה נוטות לנקוט באלימות רבה, בטח עבור עופות, זאת כאשר הם נתקלים במצב של אי נוחות. הרחקת עורבים מתבצעת כיום ללא פגיעה ממשית בעורבים או בלהקות שלהם, וכיום יש מגוון רחב של שיטות להרחיק עורבים.

השוני של מטרד העורבים ממטרד של עופות בית אחרים

בשונה מהעולם של הרחקה יונים, הרחקת עורבים היא דבר מסובך הרבה יותר, זאת בשל העובדה שהעורב הוא באמת חיה מאוד מאוד חכמה. מדובר על ציפור עם זיכרון חזק ביותר, ובשל כך אנחנו ממליצים בחום לא לנסות להתעסק עם להקת העורבים שמקננת לכם בבית לבדכם. למעשה, אנחנו שומעים על המון מקרים שבהם אנשים מאיימים או פוגעים בעורבים ואז אחר כך העורבים האלה זוכרים את מה שנעשה להם והם מחפשים להתנקם וזה בעצם הדבר האחרון שהייתם רוצים שיקרה. ישנם מקרים רבים בהם להקות עורבים מחליטות לתקוף בני אדם, זאת כנקמה עבור אותו האדם שבחר לנסות לפגוע באחד מהעורבים בלהקה. במידה שאתם חייבים להרחיק להקת עורבים אשר פוגעת לכם ברמת המחייה, אל תהססו להתקשר ולהזמין את השירותים של לוכד עורבים מומחה!

כיצד ניתן להרחיק עורבים בעצם?

שוב פעם, עלינו לזכור כי העורבים הם חיות חכמות ביותר, והדבר גם גורר איתו שיטות הרחקה יצירתיות ושונות. להלן מספר שיטות מובילות להרחקת עורבים מגינות ומבתים:

  • הצבה של דחליל בצורה של עורב מת – דחליל של עורב מת יגרור לכך שהעורבים ירגישו בסכנה מסוימת בסביבה זאת, והם יבחרו לעזוב את אותו המקום מיוזמתם.
  • התקנה של דחליל המזכיר במראה שלו ינשוף – הינשוף הוא טורף מסוכן אשר מסוכן לגוזלים של העורבים. התקנה של דחיליל אשר מזכיר לנו במראה שלו ינשוף, יגרום לינשופים לעזוב מיוזמתם גם כן. ניתן לרכוש דחלילים כאלה ברשת האינטרנט בצורה פשוטה וקלה שתחסוך לכם לא מעט זמן.
  • דוקרני נירוסטה – מדובר על דוקרן חזק ביותר, אשר עמיד כמעט לכל דבר. העורבים לא מסוגלים להתמודד עם דוקרנים מסוג זה, ולכן הם יבחרו במקרה כזה לברוח. מומלץ מאוד לרכוש דוקרני נירוסטה איכותיים שאותם ניתן להשיג או מחברות מקצועיות המתמחות בהרחקת בעלי כנף או בחנויות מסוג עשה זאת בעצמך!
  • השאירו את האזור נקי – עורבים אוהבים לעשות הרבה מאוד בלאגן ולכלוך. למעשה, הם נמשכים לאוכל ולכן אם אתם רוצים שהם לא יתקרבו לאזור שלכם חשוב שהוא יהיה נקי מאשפה ומאוכל.

 

איך בוחרים חברה מקצועית המתמחה בהרחקת עורבים!?

שימו לב! לא כל חברה או קבלן המתמחה בהרחקת יונים, מתמחים גם בהרחקת עורבים. לכן, לפני שאתם בוחרים חברה כזו או אחרת, כדאי להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים ולשאול האם באמת אחד מהחברים או בני המשפחה שלכם, התנסה בתופעה הזו. אם אתם לא מצליחים לקבל המלצות מאנשים הקרובים לכם, תמיד תוכלו להיעזר ברשת האינטרנט ולבחון את הנושא שם. ניתן להשוות בין כמה חברות ורק אז להחליט. חשוב לשים דגש על חברה מקצועית המתמחה בהרחקת עורבים, לבחון את המחירים, האם יש אחריות לתהליך ומהן השיטות שאותה חברה אכן נוקטת במטרה להרחיק את העורבים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: