סילוק ציפורים ממרפסות – עושים סוף לבלאגן!

תוכן עניינים

המרפסת אמורה להיות מקום של שלווה. מקום שכולו משקיף אל הירוק, מקום מפלט בתחילת יום או בסופו, מקום שבו אנחנו שומעים את צחוק הילדים בשעות אחר הצהריים, בסופי שבוע והחגים. מקום של משפחה, מקום להירגע בו. לפעמים, הן בבנייני מגורים והן בבתים פרטיים או וילות, המרפסת הופכת להיות מקום קינונן של ציפורים עם דגש על יונים. זה הזמן לעשות סוף לבלאגן ולהזמין מומחה ל- סילוק ציפורים ממרפסות.

 

הזמינו מומחה להרחקת ציפורים

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, הרחקת ציפורים באופן כללי והרחקת יונים באופן ספציפי היא משימה מורכבת הדורשת ידע, ניסיון ומקצועיות. הרי לעתים הן סתם מגיעות למרפסת ויושבות להן בהנאה, לעתים הן ממש בונות קן במקום מסתור ומאכילות בו את הגוזלים שלהן. כידוע, אותן ציפורים גורמות לאי נוחות, רעש, בלאגן ולפעמים אפילו לכלוך. בבתים שבהם נוהגים לייבש את הכביסה הנקייה במרפסת, החולצות הלבנות מתמלאות בן רגע בקקי של יונים. מה גם שאסור לשכוח, יונים וציפורים מביאות כל מיני סוגים של מחלות. הסיבה שתהליך ההרחקה דורש ידע היא משום שבכל מרפסת רמת המורכבות של הבעיה שונה וזה תלוי במבנה המרפסת, בגודל שלה וכמובן בכמות הציפורים שנמצאות בה.

פתרונות לסילוק ציפורים ממרפסות

לא כל פתרון להרחקת ציפורים מתאים בכל מרפסת. יחד עם זאת, יש הבדל בין הרחקת יונים מגגות לבין הרחקה ממרפסות. יש מקומות שבהם יש להתקין מעל המרפסת כלומר בגג דוקרנים, יש מקומות בהם יתאימו דווקא רשתות ויש מקרים בהם אין מקום ייעודי להתקנה ולכן צריך להשתמש בפתרון אחר כמו למשל סאונד להרחקת יונים. בכל אופן, כל מקרה תמיד ייבחן לגופו על ידי איש מקצוע המתמחה בהרחקת ציפורים ממרפסות.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: