מוצרי עישון שכדאי להכיר

תוכן עניינים

על תרבות העישון בעולם באופן כללי

במידה שהינכם אנשים אשר צורכים בצורה קבועה כזו או אחרת טבק, קנאביס, ועוד, כתבה זה היא כנראה בדיוק בשבילכם. עולם העישון הוא עולם אשר קיים כבר שנים רבות, זאת כאשר עישון שינה את פניו לאורך ההיסטוריה פעמים רבות, הן מבחינה תרבותית וגם מבחינה חוקתית. מבחינת הקנאביס, לא ניתן להתכחש בשנים האחרונות לתהליך הלגיטימציה שהקנאביס עובר בשנים האחרונות, תהליך אשר עדיין נמצא בתהליכים עד היום הזה.

מצד אחד מדינות רבות בעולם המערבי מצטרפות לעוד שורה של מדינות כגון הולנד, קנדה, ונוספות אשר כבר אישרו את השימוש בקנאביס באופן מלא בשטח המדינה שלהם, כאשר מבחינת ישראל, הקנאביס כבר לא גורר תיק פלילי, וכלל, נראה כי ניתנה הוראה כוללת לשוטרים לא להשקיע את מרב המאמצים שלהם בתחום זה. בתור מעשנים, כדאי לכם לדעת שתרבות העישון השתפרה פלאים, כאשר מיום ליום מוצרי עישון רבים נוספים לרשימה ארוכה של מוצרי עישון שבאים להועיל לטובת צרכן הטבק או הקנאביס.

מוצרי עישון שאתם חייבים להכיר

  • וופורייזרים וופורייזרים הם מכשירי אידוי, כאשר המטרה של מכשירי אידוי אלה הינה למצות בצורה מועילה יותר את הרכיבים הפעילים של צמחים מסוימים, כגון הקנאביס או הטבק. מכשיר זה נועד עבור אנשים שמעוניינים לצרוך קנאביס בעיקר, בדרך כלל מסיבות רפואיות (אך גם במקרים רבים מסיבות של הנאה) ומעוניינים להקטין את שאיפת העשן לריאות, ולהגדיל את מיצוי החומר הפעיל שבצמח הקנאביס.
  • מכשירי אידוי כיום ניתן למצוא מכשירי אידוי רבים שהם לא וופורייזרים, כאשר המטרה של מכשירי אידוי אלה הינה להגדיל את זיקוק התמצית הטבעית של הטבק, ולהקטין בשל כך את כניסת העשן בתהליך זה אל הגוף שלנו. מכשירי אידוי נחשבים מכשירים אשר הופכים את חווית צריכת הטבק לפחות מזיקה מבחינה בריאותית
  • גריינדר אחד מהמוצרים הנפוצים ביותר אצל כל צרכן קנאביס. מדובר על מכשיר, בדרך כלל כזה שצורתו היא עגולה, אשר נועד לפרק את חלקי הצמח לחלקים קטנים יותר הניתנים לעישון בקלות רבה יותר.

איפה מומלץ לרכוש מוצרי עישון ?

בעיקרון שמדובר במוצרי עישון יש שתי אפשרויות עיקריות. אפשרות אחת היא בעצם ללכת לחנות טבק, אלה פרוסות להן ברחובות, יש היצע מאוד גדול באופן יחסי בעיר תל אביב, אך ניתן גם למצוא חנויות כאלה בכל מקום אחר. היתרון של ללכת לחנות באופן פיזי הוא שבעצם ניתן בצורה כזו להתייעץ עם המוכר, שהוא לרוב מבין בתחום הזה של מוצרי עישון מסוגים שונים וידע לעזור לנו להבין את היתרונות אל מול החסרונות של כל מוצר. בנוסף, המוכר ידע לכוון אותנו לגבי מה מתאים לנו ומה מתאים לנו פחות, בהתאם להרגלי העישון או האידוי שלנו. החיסרון בשיטה זו הוא שבעצם באופן כזה אנחנו צריכים לגשת ממש לחנות וזה עלול לגזול מאיתנו לא מעט זמן. בנוסף, אם אנחנו מגיעים לחנות במטרה לבחון מוצר ספיציפי והמוצר הזה לא יהיה על המדף, סביר להניח שזה יבאס אותנו. אופציה נוספת, ואולי פשוטה וקלה יותר היא להיכנס לרשת האינטרנט ולבצע את הרכישה שלכם באמצעות חנות טבק אינטרנטית. היתרון המרכזי של שיטה זו הוא שהמבחר מאוד גדול וניתן להתאים את הקנייה באופן מדויק לצרכים שלנו. הבעיה היא, שאנחנו לא באמת יכולים לבחון את רמת האמינות של החנות ולכן חשוב לבחור חנות למוצרי עישון וטבק דרך המלצות של אנשים שאנחנו מכירים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: