אירוע בקיץ או בחורף?

תוכן עניינים

אחת ההתלבטויות הן של משפחות המפיקות אירוע והן של זוגות המתכננים חתונה היא האם לקיים אירוע בקיץ או בחורף? אז כמו כל החלטה, גם לזו יש יתרונות וחסרונות. בהיבט של אירוע בקיץ, אחד היתרונות שאי אפשר להתעלם מהם הוא בהיבט של היענות. הסיכוי שמרבית האורחים שהזמנו יגיעו לאירוע שלנו ביום קיצי ונעים על פני יום סוער, סגרירי וקר הם גבוהים הרבה יותר. יתרון נוסף של אירוע שמתקיים בקיץ הוא האפשרויות שעומדות בפנינו מבחינת לוקיישן. בקיץ אפשר להפיק אירועי שטח, אירוע בחיק הטבע, בחוף הים או בגן אירועים. לעומת זאת בחורף, האופציות מדלדלות משמעותית ולרוב האירוע יתקיים באולם או מקום סגור. ומה בהיבט של המחיר?

אין ספק כי אירוע בחורף לרוב יהיה זול משמעותית בהשוואה לאירוע קיץ וזאת מהסיבה הפשוטה של היצע מול ביקוש. יש בחורף פחות אירועים בישראל ולכן הספקים וגם האולמות מורידים מחירים.

טיפים ששווה להכיר בהפקת אירוע בקיץ או בחורף

  1. היעזרו באנשי מקצוע – אחד מאנשי המקצוע שממש לא כדאי לוותר עליהם מפיק אירועים פרטיים. תקפידו של המפיק הוא לסנכרן בין כל הגורמים, הספקים ובעלי המקצוע שלוקחים חלק, לדאוג שהכל מתקתק כמו שצריך, שיש סנכרון בין הגעה האורחים לאוכל ושהספקים שאתם בוחרים מתאימים ללוקיישן בהיבט הלוגיסטי.
  2. השוו מחירים – לפני שאתם ננעלים על מישהו ספציפי, שווה להשוות בין כמה בעלי מקצוע וספקים בין אם זה קייטרינג, הפקת חתונה בקיץ, צלם או אפילו שמלה. לפעמים יש לנו ויז‘ן אחד אבל הוא פשוט מגביל אותנו וגם מייקר את האירוע בכמה עשרות אחוזים. ראש פתוח זה כל העניין.
  3. תנשמו – לרוב התקופה שלפני אירוע, במיוחד לפני חתונה נחשבת ללחוצה. לכן, שווה לאמץ כל מיני שיטות ודרכים להירגע כדי שתוכלו באמת להנות.
מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: