משלוחי ירקות עד הבית – האם זה משתלם?

תוכן עניינים

מנתונים בינלאומיים עולה כי ישראלים צורכים כמות אדירה של ירקות ופירות, בהשוואה למדינות אחרות. מתחברים לזה? הרי כולנו אוהבים להתחיל את הארוחה עם סלט ירקות טרי וטחינה ליד, כולנו אוהבים מרקים בחורף עשירים בירקות, כולנו משלבים ירקות ופירות כמעט בכל ארוחה. השייק של אחרי האימון, המוזלי של לפני, האנטיפסטי שהופך כל כריך למעדן וכמובן, הסלטים של שישי בערב. אם עד לפני מספר שנים רובנו היינו מגיעים לשוק או לירקן השכונתי כדי לצרוך את התוצרת בעצמנו, היום משלוחי ירקות עד הבית הם הבשורה החמה. אז האם זה משתלם?

 

זמן שווה כסף

בין אם אתם מזמינים פירות וירקות אורגניים ובין אם תוצרת רגילה, הזמן שלנו שווה כסף. לכן, הרבה פעמים אנשים מעדיפים להזמין משלוח עם סחורה איכותית ולא להגיע לחנות הירקות. באופן כזה אנחנו יכולים לבחור את החנות שמתאימה לנו, להשוות מחירים ולהנות משירות מהיר וזמין. אז נכון, הרבה פעמים נצטרך להוסיף כסף עבור המשלוח ואולי אפילו להמתין כמה ימים, ועדיין השירות מביא איתו המון יתרונות. אין צורך לצאת מהבית, אין צורך לחפש חניה בסביבה של החנות, בטח שלא לעמוד בתור.

מה כן חשוב בשירות משלוחי ירקות עד הבית?

חשוב לבדוק שאתם בוחרים חנות ירקות ופירות בקפידה רבה, כדי שתוכלו להנות מתוצרת איכותית, טרייה ומגוונת. כדאי להשוות מחיר בין 2-3 חנויות ורק אז להחליט מה מתאים לכם. תוכלו להתייעץ עם אנשים שאתם מכירים, לפרסם פוסט בפייסבוק השכונתי או הוטצ‘אפ, אפילו לנסות במשך 3 חודשים כמה חנויות, עד שתבינו מי החנות המועדפת עליכם מבין כולן. בכל מקרה, אם עדיין לא ניסיתם את זה, זה הזמן להתחיל.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: