איך לבחור עורך דין צבאי לייצוג עבירות בצבא

תוכן עניינים

עורכי דין צבאיים אחראים להגנה על חיילים בבתי משפט צבאיים. הם גם מספקים ייעוץ משפטי לאנשי הצבא ולבני משפחותיהם. הדין שונה בבית המשפט הצבאי מאשר בבית המשפט האזרחי וכך גם ההליך.

ישנם מספר גורמים שעליך לקחת בחשבון לפני שכירת עורך דין, לרבות מצבך הכלכלי, חומרת המקרה שלך, האם הואשמת בפלילים או בעבירת משמעת.

בחירת עורך דין צבאי יכולה להיות משימה לא פשוטה. חשוב לעשות את המחקר שלך ולמצוא את המתאים לך.

הדבר הראשון שצריך לעשות הוא להבין באיזה סוג מקרה אתה מתמודד. אם אתה מחפש מישהו שיעזור בתיק שאינו כרוך בהאשמות פליליות, זה יהיה הרבה יותר קל מכיוון שיהיו יותר עורכי דין זמינים עבורך לבחירה.

אם, לעומת זאת, אתה מחפש מישהו שמתמחה בתיקי הגנה פלילית, אז אולי ייקח קצת זמן ומאמץ עד שתמצא את האדם המתאים לתפקיד.

עורכי דין צבאיים תמיד מבוקשים מכיוון שהם נחוצים כדי לייצג חברי שירות בהליכי משפט צבאי. עורכי דין אלה יכולים לשמש כסנגור, או כתובעים, או שניהם.

עורך דין צבאי הוא עורך דין המתמחה בדיני סכסוך מזוין ובמשפט הומניטרי בינלאומי. הם מעניקים סיוע משפטי לאנשי צבא ומייצגים אותם גם בבתי משפט צבאיים ובהליכים משמעתיים אחרים.

עורך דין צבאי עריקות

עורכי דין צבאיים הם חלק חיוני מהצבא. תפקידם לדאוג שהצבא ימלא אחר החוק ושהחיילים יהיו מוגנים. עורכי דין צבאיים צריכים להיות מסוגלים להבין את התרבות הצבאית, להכיר את החוק ולהבין כיצד להשתמש בו. הם גם צריכים להיות מומחים במשא ומתן שיכולים להגיע להסכמות עם עורך דין מתנגד.

הצבא מתמודד עם משבר בשנים האחרונות, כאשר יותר ויותר עורכי דין צבאיים עזבו את תפקידיהם לקריירות אחרות או לעיסוק פרטי. זה קורה בכל הדרגות ובכל ענפי השירות. יש הרבה סיבות למה זה קורה אבל אחת מהן היא שעורכי הדין האלה לא היו מרוצים מדרגת השכר שלהם, אז הם מצאו משרות שבהן יכלו להתקדם מהר יותר או להרוויח יותר כסף.

עורכי דין צבאיים הם נכס יקר ערך לצבא. הם מספקים ייעוץ משפטי לחיילים ולאנשי צבא. הם גם עוזרים בניסוח חקיקה ותקנות צבאיות. אם חייל נפגע או נהרג, הם יכולים לתת ייעוץ כיצד להמשיך בחקירה.

לצבא ארה"ב היו מספר עריקות בשנים האחרונות, מה שיצר דאגה בקרב פקידי הצבא. עריקות אלו היו בעיקר מקצינים זוטרים שאינם מרוצים מהתקדמותם בקריירה, אך היו גם כאלה מקצינים בכירים.

 

 

בעבר, עורכי דין צבאיים נחשבו לאחת הדמויות החשובות בצבא. הם אחראים לוודא שחייל לא יואשם שלא בצדק ושיינתן לו הליך הוגן. אולם דברים השתנו וכעת יש צורך בעוד עורכי דין בתחום זה.

ישנו מספר הולך וגדל של עריקות עורכי דין צבאיות משני צדי הגבול. צבא ארה"ב ראה עלייה בשיעורי העריקות עורכי דין מ-1% ל-10%. בנוסף, דרום קוריאה ראתה עלייה גם בעריקות עורכי דין עם עלייה של 3% ל-19%.

כאשר אנו מסתכלים על המספרים הללו, קל לראות עד כמה חשוב למדינות כמו דרום קוריאה לוודא שיש להן מספיק עורכי דין זמינים לשרת את צרכי המדינה שלהן. המאמר נכתב באדיבות עורך דין פלילי מוטי אדטו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: