אוהלים להשכרה לאירועים בחוף, בחורשה או בחצר

תוכן עניינים

עולם האירועים והשכרת ציוד לאירועים עבר לא מעט שינוי בעשרים השנה האחרונות. אם בעבר רוב האנשים היו בוחרים לקיים את האירוע שלהם בגן או באולם, היום אחוז גבוה מהאנשים שבוחרים להפיק אירוע עושים זאת בביתם הפרטי, בחצר של מכר ואפילו בחיק הטבע. כתוצאה מכך תחום השכרת הציוד עבר גם הוא שינוי כאשר אחד המוצרים היותר פופולארים הוא אוהלים להשכרה. אוהל יכול להתאים למגוון רחב של אירועים החל מאירועים פרטיים, דרך אירועים עסקיים ועד ארוחות מיוחדות כמו ארוחות שישי או חג.

 

אוהלים להשכרה – איך זה עובד?

בראש ובראשונה עליכם לאפיין את סוג האירוע. יש הבדל בין יומולדת 16 לבת, חגיגה שתכלול 30 מוזמנים לבין חתונה יחסית מצומצמת של 100 מוזמנים. לפי גודל האירוע והמיקום שלו נוכל לבחור את האוהל המתאים. לאחר מכן עלינו לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהשכרת אוהלים לאירועים ואם אפשר גם להזמין ציוד נוסף כמו כלים, שולחנות, כסאות מה טוב, כך חסכתם גם זמן וגם כסף. כמובן, אוהלים משמשים גם לאירועים הפחות משמחים, כמו שבעה למשל, אז יש צורך באוהל או סוכת אבלים.

השכרת אוהלים – טיפים שכדאי לאמץ

כאשר אנו משכירים אוהל ולא משנה מה סוג האירוע וכמה הוא גדול או קטן, עלינו לזכור האם אנו נמצאים בעונת הקיץ, החורף או באחת מעונות המעבר. יש לבחור את סוג האוהל בהתאם לעונה כי כל אוהל עשוי אחרת ועשוי מחומרים אחרים. היום מדובר בתחום שכל כך מתקדם עד שאפילו ניתן להזמין אוהלים עם בידוד לחורף או לקיץ. בנוסף, ניתן להזמין עם האוהל מוצרים נוספים כמו פתרונות אוורור או פתרונות חימום. חשוב לבדוק שהחברה ממנה אתם משכירים את האוהלים מקצועית בתחום, שהאוהלים חזקים, עמידים, עומדים בכל תווי התקן וכי השירות של החברה כולל הרכבה ופירוק של האוהל בזמנים המתאימים לכם.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: