אוהבים טבק ללעיסה? הכירו את הלהיט החדש: הסנוס

תוכן עניינים

אין ספק שהסיגריות הופכות לפחות נגישות עבור המעשנים כאשר תחילה לפני מספר שנים הוגבלה בצורה משמעותית הצורה בה ניתן לעשן שכן כיום אי אפשר כאמור לעשן במקומות סגורים כמו מסעדות, בתי קפה, פאבים, אולמות אירועים ועוד. במקביל ישנה עליית מחירים מתמדת במחירי הסיגריות ואנו עדים לחוקים נוספים חדשות לבקרים כמו הסתרת מדפי הסיגריות בחנויות, כיתוב על קופסאות סיגריות שהעישון מזיק, ועוד. על טבק לעיסה כבר שמעתם? הכירו: סנוס.

מעשנים רבים מחפשים פתרון עישון אחר בו יוכלו לחוות את חווית העישון בצורה מונגשת ופשוטה יותר בניגוד לעישון סיגריות כאשר אחד הפתרונות המובילים כיום בשוק הוא הסנוס. סנוס הינו טבק שוודי המיוצר מטבק שאינו מותסס ומכיל ניקוטין אותו ניתן לצרוך בצורה פשוטה מאוד על ידי הכנסתו לחלק העליון של הלסת.

מהו טבק ללעיסה?

טבק לעיסה סנוס אינו טבק לעיסה רגיל, שכן בעת הכנסתו לפה אנו נשאיר אותו על השפה העליונה והוא לאט לאט יחדיר את הטבק והניקוטין אל חלל הפה שלנו וכך אנו נחווה את העישון בצורה נעימה ונינוחה יותר. מדובר בטבק המזיק פחות מזה של הסיגריות ונחשב לידידותי הרבה יותר. מעבר לכך שימוש בטבק לעיסה מונע מאיתנו את כל תופעות הלוואי האחרות של העישון כמו ריח הסיגריות, העשן שאנו ממליצים לסובבים אותנו ועוד.

סנוס – היתרונות

לסנוס ישנם יתרונות רבים כאשר בראש ובראשונה הוא הגמישות המירבית שהוא מקנה לנו עם חווית העישון. כפי שציינו אנו מאוד מוגבלים כיום בכל הקשור לעישון סיגריות אך את הסנוס אנו יכולים לצורך במקומות סגורים, באולמות קולנוע, בנמלי תעופה ואפילו תוך כדי טיסה היות והוא אינו מזיק או מפריע לסביבה ומעבר לכך מדובר במוצר שנחשב לזול בהרבה מעישון של חפיסות סיגריות. מעוניינים להגמל מסיגריות? פרחי באך עשויים לסייע לכם בתהליך!

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: