קירות מסך – השילוב בין פרקטיות לעיצוב מרהיב

תוכן עניינים

עוד ועוד חידושים ושינויים נכנסים לעולם הבניה והאדריכלות. אם עד לא מזמן היינו מסתפקים בבנייה רגילה הכוללת קונסטרוקציות, בטון וגג כי היום החידושים והמגוון יכולים מעט לבלבל אותנו. לצד זה התפתחה בניה נוספת והיא הבניה הירוקה שמטרתה לנצל בצורה המקסימלית והמיטבית את המשאבים הקיימים בטבע כמו רוח ושמש, לחסוך באנרגיה ולשפר את איכות החיים בתוך הבית. עם תחילת שנות ה-2000 ראינו איך כחלק ממחשבה ותכנון מבנה פונקציונלי, אנחנו רוצים גם לבנות פרויקטים יוקרתיים, מרשימים, מרהיבים עם רמת עיצוב ואדריכלות גבוהה. מכאן נוצר תחום שלם שנקרא קירות מסך.

 

מהם קירות מסך?

בעצם מדובר בסוג של ציפוי או חיפוי חיצוני למבנה שמעניק לו מצד אחד מראה מודרני ומרשים ומצד שני ממקסם את אנרגיית השמש ומכניס אור טבעי רב לתוך המבנה. את קירות המסך מתקינות חברות ייחודיות המתמחות בעבודה בגובה על גבי המבנה, כדוגמת חברת as-pro.co.il. הקירות עצמם מיוצרים משני חומרים פרקטיים ומרהיבים בפני עצמם – אלומיניום וזכוכית. חוזק ועמידות לצד יוקרה ואלגנטיות.  הקירות מבוסס על מערכת מודולרית שמגיע שלמה ללא מרכיבים קונסטרוקטיבים.

היתרונות של קיר מסך:

  1. מראה עיצובי מרשים ויוקרתי למבנה
  2. מאפשר לנצל בצורה המיטבית את אור השמש ומשפר את המבנה בהיבט של בידוד – קירור בקיץ וחימום בחורף
  3. קל לתכנן פשוט ליישם
  4. עמיד וחזק
  5. מתאים גם למבנים קיימים וגם לכאלה שעדיין נמצאים בשלב התכנוני

 

הדבר הכי חשוב בהיבט של תכנון והתקנה של קירות מסך, סקיילייט ועוד, הוא לבחור חברה מקצועית עם התמחות הן בעבודות בגובה והן בהתקנת קירות מסך. השילוב בין הקפדה על חומרים איכותיים וחזקים, עיצוב מוקפד ובטיחות יהפכו את הפרויקט הבא שלכם למרשים ומרהיב.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: