סקיילייט במגדלים – מרשים, משדרג ואפקטיבי

תוכן עניינים

ככל שהשנים עוברות אנו רואים כיצד יזמים, ארכיטקטים ומתכנני פרויקטים מעולם הנדל“ן בוחרים לבנות דווקא לגובה. את הערים והיישובים הסובבים אותם עוטפים מגדלים בין אם מדובר במגדלי מגורים ובין אם במגדלי משרדים, בתי מלונות או מתחמי מסחר תעשיתיים. אחד הפתרונות שכבשו את עולם הבניה נקרא סקיילייט. מדובר בסוג של חלון אותו מתקינים בתקרת המגדל שמטרתו בעצם למקסם את המקסימום מאנרגיית השמש. לסקיילייט במדדים יש קשת רחבה של יתרונות גם בהיבט הפרקטי וגם בהיבט העיצובי, כשם שיש גם לכל קיר מסך זכוכית במגדלים, למשל.

סקיילייט מסייע לנצל את האור הטבעי במקסימום

דמיינו את עצמכם יושבים בסלון. מה תעדיפו? שמש טבעית וממנה אור שחודר כלפי פנים או להדליק את פס הלד שמעליכם? אור טבעי לא רק חוסך לנו כסף בצריכת החשמל ומשפר את האיזון הסביבתי אלא שהוא גם הרבה יותר נעים. ללא שימוש בתאורה מלאכותית או בשימוש. מועט בה אנו יכולים להוזיל באופן ניכר את צריכת החשמל בין אם מדובר בחלל ביתי קטן ובין אם במרחב עסקי גדול בו נמצאים העובדים לאורך כל שעות היום.

 

שדרוג עיצובי

סקיילייט הוא מוצר שמשדרג את החלל באופן יוצא מן הכלל ומעניק לו מראה דקורטיבי ויוקרתי. החלון יוצר תחושה מודרנית המשתלבת בהרמוניה מושלמת עם סגנון הבניה החדשני.

 

פתרונות נוספים באמצעות סקיילייט למגדלים

ניתן להתקין את הסקיילייט על גג המבנה ואז לשלב בו מערכת מתקדמת לזיהוי חום ושחרור עשן. בנוסף, ניתן למקמו באזורים בעיתיים בהיבט של נגישות. ולהפעילו על מנגנון פתיחה מתקדם ואוטומטי במקרה חירום כמו שריפה למשל. הסקיילייט נפתח על ידי ציר פלדה כך שבזמן אמת החלון נפתח ומשתחרר עשן מהמבנה. כמובן שחשוב לבחור חברה מקצועית המתמחה בתכנון, ייצור והתקנה לפי דרישה וצורך.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: