הדרך הנכונה לארוז דירה – המדריך המלא

תוכן עניינים

לא בטוחים כיצד לארוז את הבית? כבר הכנתם קרטונים למעבר דירה בתל אביב או בכל איזור אחר ואתם לא בדיוק יודעים מאיפה להתחיל? ובכן, ישנם מספר טיפים חשובים וסטנדרטיים שיוכלו לסייע לכם – הדרך הנכונה לארוז דירה במדריך שלפניכם:

1.לא לערבב – ישנה תכולה שלא נועדה להיכלל יחדיו, בגדים ביחד עם ספרים, כלים לצד מוצרי ניקיון וכיוצא בכך. במילים אחרות – נסו לחלק את הקרטונים לנושאים שונים וכך למעשה, תוכלו לוודא כי אכן קיים סדר ובידול בין כלל התכולה שלכם. בנוסף, וודאו כי אתם רושמים על גבי כל קרטון מה רגיש, מה שביר, ומהי תכולת הקרטון על פי נושא. 

2.לא להעמיס – טיפ נוסף וחשוב לא פחות יהיה למנוע מהעמסת יתר על הקרטונים, מהסיבה הפשוטה כי הדבר עלול לגרום לו להיפתח, להיקרע, ולעיתים אף ליפול מידיו של המוביל. למעשה, דברים כבדים כמו ספרים למשל, לא חייבים להיות עמוסים לתוך קרטון אחד בלבד. 

3.אביזרי אחסון נוספים – הטיפ הבא נועד עבור כל אותם אנשים שלא מצליחים להבין כיצד להכניס סט מצעים שלם לצד שמיכה וכריות לתוך קרטון אחד. למעשה, הפתרון לכך הוא פשוט ביותר – לא חייבים להשתמש בקרטונים בלבד. נסו לארוז חלק מהתכולה באמצעות שקיות גדולות, בעוד כי כאשר מדובר על תכולה כבדה יחסית, וודאו כי אתם משתמשים בשקית כפולה, להגנה כפולה. 

 

 

4.סדר וארגון – וודאו כי אתם מסדרים את הארגזים בהתאם לתכולת החדרים בבית. נוסף על כך, וודאו כי אתם רושמים על כל קרטון לאיזה חדר הוא שייך ומה הוא מכיל בתוכו. 

5.זרקו דברים מיותרים – אתם לא חייבים לארוז את הדירה שלכם ב-100% שכן, ברוב המוחלט של המקרים – מעבר דירה מהווה זמן מעולה לעשות סדר ולהיפטר מכל הדברים שאתם לא באמת צריכים, לתרום את הבגדים בהם אתם כבר לא משתמשים. כך למעשה, תוכלו להפוך את תהליך ההובלה לזול, נוח וזריז הרבה יותר. 

6.לא חייב לבד! – מתמודדים מול שורה רחבה של קשיים במהלך תהליך האריזה? ובכן, אתם יכולים להיעזר בבני משפחה וחברים שיסייעו לכם. נוסף על כך, עומדת בפניכם האפשרות לפנות אל שירותיה של חברת הובלות שתציע שירותי אריזה במסגרת תהליך ההובלה, מה שיחסוך מכם את המאבק העיקש המתלווה אל אריזת הדירה באופן עצמאי. על כן, כמובן שהעלויות יעלו בהתאם, אך נסו לשאול את עצמכם – האם יש מחיר לשקט שלכם?

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: