כלים מזהב לקנייה ומכירה אצל מומחה בתחום

תוכן עניינים

יש לכם כלים מזהב ואתם לא ממש יודעים מה לעשות איתם ? כלים מזהב לקנייה ומכירה דרך חברה מקצועית המתמחה ברכישת עתיקות וענתיקות היא דרך מצוינת להיפתר מכלי הזהב ועל הדרך גם להרוויח כסף. למעשה, יש כל מיני סוגים של כלים מזהב שאתם יכולים למכור כמו למשל כלי הגשה עתיקים, ואזות מזהב, מטבעות זהב שנאספו לפני שנים רבות, שעונים מזהב, תכשיטים מזהב כמו שרשראות, צמידים, עגילים וסיכות לבגד או אביזרים לשיער. גם סכו“ם, כוסות, צלחות למנה ראשונה, עיקרית וקינוח נכנסים תחת ההגדרה של כלים מזהב לקנייה ומכירה.

איך יודעים את השווי האמיתי של כלים מזהב לקנייה ומכירה?

יש כמה דרכים לדעת את השווי של המוצרים עשויים מזהב אותם אתם רוצים למכור. ראשית כל צריך לעשות אבחנה בין אביזרים או כלים שיוצרו בשנים האחרונות לבין מה שנקרא ענתיקה. ככל שהכלים יותר עתיקים ויוצרו לפני שנים רבות יותר, ככה השווי שלהם עולה. המחיר של הכלי או התכשיט מושפע גם מהמקום בו יוצרו אותו, מה ההיסטוריה שלו, כמה זהב הוא מכיל ועוד.

 

בנוסף, שמדובר בתכשיטים, תמיד המחירים גבוהים יותר בהשוואה לכלים משום שכלים לרוב מצופים בזהב, בעוד תכשיטים מיוצרים ממאה אחוז זהב טהור, אבל שוב זה מאוד משתנה בין כלי לכלי ובין תכשיט לתכשיט. דרך נוספת לבדוק את שווי הכלי או התכשיט העשויים מזהב היא באמצעות מחשבון זהב. מחשבון זהב למעשה בודק את ערך הכלי או התכשיט בהתאם לגובה הקארט ובהתאם לערך הזהב באותה תקופה שבה אתם מבצעים את המכירה. מומלץ לפנות לחברה או חנות מקצועית שנותנת את השירות הזה דרך המלצות מאנשים שאתם מכירים או להיעזר ברשת האינטרנט.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: