ההבדל בין קריוקי לבידורית

תוכן עניינים

בחירת מכונת קריוקי או בידורית שתשרת את צרכי האירוע היא שיקול שמתכנני אירועים רבים מתלבטים לגביו. ההבדל בין קריוקי לבידורית מבוסס על המראה של שתי המערכות. קריוקי הוא מכשיר נפרד, ובידורית היא רמקול נייד שקל להעביר אותו ממקום למקום, עם אפשרות של טעינה בסוללה, מבלי להצטרך להסתמך על חיבור לחשמל.

לבידורית יש גם מערבל פנימי שמספק מספר אפשרויות הפעלה. אז בואו נבין רגע את ההבדל בין שתי המערכות האלה, במהלך בחירת אפשרויות השכרת ציוד לאירועים שיתאימו לצרכי האירוע שלכם.

אז מה ההבדל בין קריוקי לבידורית?

קריוקי הוא סוג של בידור אנושי. מערכת זו משמשת בנפרד לקבוצות אנשים רבים על מנת להפוך את האירוע למעניין יותר.

שתי המערכות מספקות שירותי קריוקי, אבל בין מכונת קריוקי לבידורית, עדיין יש הבדלים רבים. בואו נבין את ההבדלים העיקריים בין שתי המערכות!

הכנת המערכות לאירוע – יש הבדל בין קריוקי לבידורית

כדי להתחיל את האירוע, יש להכין את הכלים. למכונות קריוקי, יש להקפיד על חיבור החוטים למקומות הנכונים. אם אתם מחברים את המחבר השגוי או מחמיצים מחבר, לא ניתן יהיה להשתמש במכונה. קיימות היום מכונות קריוקי ניידות, שמאפשרות לקחת אותן למקומות רבים. דגמים אלה אינם צריכים לחבר חוטים מסובכים, אבל יש צור לטעון מספיק סוללות על מנת שהן יעבדו.

בידורית הרבה יותר נוחה מכיוון שניתן להשתמש בה גם ללא חיבור לחשמל וכל מכשיר נייד מומלץ 2021 יכול להתחבר אליה. אבל יש לתת את הדעת על אתגרי משך ההפעלה בשימוש במערכת זו. חלק מהבידוריות קלות יותר להפעלה, וחלקן פועלות על חיבור לאינטרנט על מנת שניתן יהיה להשתמש בהן.

יכולת חיבור

למערכות קריוקי קלאסיות יש ברוב המקרים שירים מותקנים מראש עם רשימות השמעה נלוות. אבל רשימות אלו עשויות לגרום למשתתפי האירוע להשתעמם ולא להתעניין בהשמעת השירים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: