חתונה בטבע שכולם יזכרו – 5 טיפים מהירים

תוכן עניינים

זוגות צעירים רבים בישראל בוחרים בשנים האחרונות להתחתן בחיק הטבע במקום להשכיר אולם או גן אירועים. לחתונה בטבע שיקולים רבים כמו ייחודיות, אווירה שונה, אותנטיות, רצון להפיק משהו משלהם וכמובן הטבע עצמו שהופך את כל האירוע העוצמתי הזה למרגש אפילו יותר. למרות שמדובר במשהו מאוד מדליק וכייפי, עדיין קיים סוג של אתגר ולכן בחרנו להעניק לכם 5 טיפים שיעזרו לכם.

 

טיפ מספר 1 לחתונה בטבע – בחרו לוקיישן נוח

זה נכון שאנחנו רוצים להפיק חתונה ייחודית שכולם יזכרו ועדיין כדאי לבחור מקום יחסית נגיש כדי שהמפיקים, הספקים והציוד הרלוונטי יוכלו להיות ממוקמים בצורה נוחה ולא השתבשו להם דברים בדרך.

 

טיפ מספר 2  – השכירו ציוד

יש היום חברות מקצועיות שההתמחות שלהן היא בעצם לספק עבורכם את הציוד המתאים עבור החתונה. השכרת מקרר, מקפיא, שולחנות, כסאות ושאר ציוד מתאים יכולה להקל עליכם עד מאוד ולהפוך את החתונה לנגישה ומוצלחת הרבה יותר.

 

 

טיפ מספר 3 לחתונה בטבע – מקסמו את הקיים

בשונה מחתונה באולם בה יש צורך להשקיע המון אנרגיה וגם כסף בעיצוב, בטבע זה ממש לא הכרחי. בין אם בחרתם להתחתן בחוות סוסים, בחוף הים או בפרדס, היופי הטבעי של המקום יכול לגמרי להספיק ולא צריך להשקיע יותר מדי.

 

טיפ מספר 4  – ידעו את האורחים במתרחש

לא כולם מוכנים לכך שהם הולכים להגיע לחתונה פראית בטבע ולכן שווה לעדכן את האורחים לגבי לבוש מתאים, היערכות מבחינת דרכי הגעה, חניה ושאר דברים שיכולים להיות מורכבים, במיוחד עבור אוכלוסייה מבוגרת.

 

טיפ מספר 5 השקיעו בפרטים הקטנים שהם בעצם הכי גדולים וחשובים

השקיעו באלכוהול, באוכל, במוזיקה, זה בעצם מה שהופך חתונה מעוד חתונה לחתונה סופר מושקעת.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: