קבלת פנים בחתונה

תוכן עניינים

חתונה היא אירוע מיוחד שכל זוג משקיע הרבה מאד בהפקה שלו. כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה מיוחדת במינה, בלתי נשכחת ומקורית, כזאת שהאורחים ייצאו ממנה הביתה בתחושות של הנאה גדולה ושל חוויה ייחודית שהם זה עתה חוו. לשם כך צריך לחשוב על כל הפרטים הקטנים ולמצוא את הרעיונות הטובים ביותר, אלה שעד כה אף אחד לא חשב עליהם עדיין. צריך לחשוב על הדי ג'יי שיקפיץ את רחבת הריקודים, צריך לבנות תפריט עם מנות טעימות ברמה גבוהה וצריך לחשוב על הרעיונות הקטנים שיעשו את ההבדל. כל זוג רוצה שהאורחים לא ירגישו שהם הגיעו לעוד אירוע רגיל ומשמים שמרגישים בו בדיוק כמו בכל האירועים האחרים והם רוצים שדווקא החתונה שלהם תהיה מודל לחיקוי וזו שכל מי שיהיה נוכח בה ירצה לשחזר.

 

איך החתונה תהפוך למיוחדת?

עד לפני כמה שנים השלב של קבלת הפנים בחתונה לא קיבל בכלל תשומת לב או התייחסות. הנחת היסוד הייתה שהאירוע מתחיל ביחד עם טקס החופה ולא צריך להתייחס יותר מדי למה שקורה קודם לכן. כיום המצב שונה. זוגות שמארגנים את החתונה שלהם יודעים ומבינים שקבלת הפנים היא פרק זמן חשוב שהם חייבים לתת לו למענה ולכן מחפשים רעיונות שינעימו את הזמן של קבלת הפנים עבור האורחים. להקת חתונות שתהיה נוכחת בשלב זה, למשל, יכולה לעשות את ההבדל. יש חתונות שבהן החתן והכלה כלל לא נוכחים בשלב קבלת הפנים כך שמבחינת האורחים מדובר בזמן של המתנה ותו לא ולכן לכל הפחות צריך לוודא שהם לא ישתעממו וגם במהלך קבלת הפנים הם ירגישו שחשבו עליהם וכך ההתרגשות אצלם תתחיל כבר אז. כאשר בוחרים מראש את השירים או סוג המוזיקה שיתאים לקבלת הפנים הרי שאפשר יהיה להרגיש שהאירוע מתחיל כבר בשלב זה.

 

 

החשיבות של מתן תשומת לב לקבלת הפנים

בין אם החתן והכלה נוכחים בקבלת הפנים ובין אם לא – זה הזמן שבו האורחים והמוזמנים שלהם נפגשים אלה עם אלה ובמקרים רבים מדובר במפגשים שמתרחשים אחרי הרבה זמן של נתק או של חוסר קשר. יש חשיבות גבוהה שהזמן הזה יהיה נעים, חברי ומלא ברגשות חיוביים. להקה שתהיה במקום ותנגן מוזיקה נעימה או תשיר שירים שמתאימים לסיטואציה – תעזור מאד לכך שהאורחים ישמחו להיפגש עם החברים או המכרים שאיתם לא נפגשו הרבה זמן והאווירה תהיה שמחה, חיובית וחברית. לבטח להקה בקבלת הפנים תהיה עדיפה על המצב ההפוך שבו כלל לא תהיה מוזיקה לחיזוק ושיפור האווירה. גם בני המשפחה יהיו מרוגשים מאד כאשר ברקע תתנגן מוזיקה שמתאימה ויהיו בה נגנים או זמרים שיידעו להבין מה הלך הרוח של האורחים ויתאימו על פי זה את המוזיקה או השירים.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: