איטום מעטפת מגדלים מכין אותנו לחורף

תוכן עניינים

אחד הדברים החשובים ביותר במגדלים, מבחינת תחזוקה שוטפת, הוא איטום מעטפת מגדלים אחת לכמה שנים. ראשית, נסביר מהו התהליך של שיקום ואיטום המעטפת, שכן רבים כלל לא מכירים את התהליך. האיטום הראשוני שאותו מיישמים על מגדלי מגורים או משרדים צובר בלאי עם השנים, ולכן הופך לפחות יעיל. במסגרת תחזוקה שוטפת, עלינו לבצע שיקום של מעטפת המגדל אחת למספר שנים. כך נוכל ליהנות מהאיטום למשך שנים רבות ולמנוע חדירת מים פנימה, אל תוך המגדל.
במידה ונזניח את האיטום, הקירות החיצוניים ייסדקו עם הזמן, כתוצאה מכניסת מי גשמים. זאת כיוון שהמים יצרו רטיבות בקירות ובתקרת המבנה. תהליך האיטום במגדלים חייב להתבצע באמצעות שיטת הסנפלינג, היות והדבר אינו פרקטי בעזרת פיגומים.

איטום מעטפת מגדלים

מי יבצע עבורינו איטום מעטפת מגדלים?

כפי שציינו, עבודת איטום המעטפת מחדש במגדלים חייבת להתבצע באמצעות סנפלינג. עלינו לבחור חברה שתבצע את הפרויקט בקפידה. יש לבחון האם לחברה יש ניסיון בתחום ביצוע עבודות איטום במגדלים באמצעות סנפלינג, שכן במגדלים גבוהים, בהם לעיתים רבות יש אף חידושים כגון סקיילייט, המלאכה יכולה להיות מאוד מורכבת ואף לקחת זמן רב. עליכם לוודא כי כל עובדי החברה אשר יבצעו את הפרויקט עברו הכשרה מתאימה לעבודה בגובה, בדגש על סנפלינג, וכמובן שומרים על כשירות ועל ריענונים תקופתיים.
דבר נוסף שיש לוודא הוא כי לאותה חברה יש את הביטוח עבור סוג זה של עבודות, המכסה נזקים לצד שלישי – אשר עלולים להתרחש במהלך העבודה. דבר אחרון הוא חיפוש אחר המלצות וביקור במספר פרויקטים אותם ביצעה אותה חברה באיטום מגדלים אחרים. כך תבינו מה תהיה התוצאה הסופית, והאם היא מתכתבת עם ציפיותיכם. האיטום הוא חלק חשוב מכל שיפוץ בית או בניין. לכן, יש לבצע סקר שוק מקיף לפני שמתחילים את הפרויקט ואין להקל בו ראש, או תשלום – בעת הצורך.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: