רפואה טבעית – הרבה יתרונות מעט חסרונות

תוכן עניינים

עוד ועוד מטופלים פונים לפתרונות אותם מציעה הרפואה האלטרנטיבית המכונה גם רפואה טבעית. למעשה, מדובר במגוון רחב של טיפולים המבוססים על ידע שנצבר במשך אלפים ואלפים בשנים, חלקו מבוסס על תרבויות עתיקות ומסורתיות כמו הודו, סין ויפן. אין אדם בעולם תינוק, ילד או מבוגר שלא סובל בשלב כזה או חייב מבעיה או מצב רפואי הדורש התייחסות וטיפול מתאים. הרפואה הטבעית, מביאה איתה קשת רחבה של יתרונות.

 

ללא כימיקלים ללא תופעות לוואי

בשונה מתרופות למשל, תערובות צמחים לריפוי המבוססות על צמחי מרפא, צמחי תבלין, תמציות של עצים ופרחים אינן עוברות תהליכים כימיים ולא מוסיפים להם שום דבר. הגוף והנפש מקבלים את התמצית הטבעית כמו שהיא בטבע. בנוסף, שבוחרים בטיפול טבעי בין אם זה דיקור, שיאצו, כוסות רוח או טיפול על בסיס תזונה טבעית, אין תופעות לוואי או תסמינים המתלווים לאותו טיפול. לעומת זאת, טיפולים מהרפואה הקונבנציונלית בין אם זה תרופות ובין אם ניתוח, תמיד מלווים בתופעות לוואי כמו שיבוש של מערכות מסוימות, כאבים, התמכרות או פיתוח תלות ועוד.

שיפור כמעט מיידי בעזרת רפואה טבעית

בנוסף, הטיפולים מתחום הרפואה המשלימה מביאים איתם בשורה מדהימה בהיבט של היכולת של אותם טיפולים לטפל בבעיה מהשורש וכמה שיותר מהר. למשל, אנשים אשר חווים סטרס מטורף בחייהם, סובלים מחרדות ולחץ, מעידים כי טיפולי דיקור עוזרים להם כבר מהטיפול הראשון וכי יש הטבה מדהימה. יתרון נוסף הוא שהטיפולים הללו, כמעט ברובם מתאימים לכל קשת האוכלוסיה מתינוקות, דרך ילדים ובני נוער ועד מבוגרים וקשישים. מה שכן, חשוב לבחור את הטיפול המתאים בהתאם למצב הפיזי והנפשי של המטופל, הגיל שלו, מאפייני הבעיה ואורח החיים שלו.

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: