עבודות בסנפלינג כחלק מהשינוי בתחום הבניה והשיפוצים

תוכן עניינים

תחום הבניה והשיפוצים עבר שינוי של ממש בשנים האחרונות הן בהיבט של שימוש בחומרי בניה אקולוגיים ופחות מזהמים במטרה לשמור על הסביבה שלנו, הן בהיבט של צמצום בנפח העובדים והן בתהליכי הבניה עצמם, למשל בעליה באחוז היזמים שבוחרים לבנות פרויקטים בבניה ירוקה. אחד התהליכים שעברו שינוי משמעותי הוא בהיבט של איך ניגשים לביצוע עבודות בגובה. כלומר אם עד לפני כמה שנים לרוב היו מקימים פיגומים סביב הבניין או נעזרים באמצעים אחרים כמו מנופים ובמות הרמה, כי אם היום עבודות בסנפלינג הן הרבה יותר נפוצות. יש כמה סוגים עיקריים של עבודות בסנפלינג.

 

אילו עבודות בסנפלינג יש?

באמצעות סנפלינג ניתן לבצע חיזוק של פחי אלומיניום, שיפוץ בית בהיבט של המעטפת החיצונית שלו, עבודות ריתוך מורכבות, החלפה של מרזבים, עבודות איטום, הידוק של אבנים בגובה, ניקוי חלונות והרחקת יונים. בהיותנו בוחרים חברה המתמחה בעבודות סנפלינג יש כמה דגשים חשובים שצריך לשים אליהם לב:

  1. התאמה בין סוג העבודה לניסיון שיש לחברה – חשוב שאנשי החברה יהיו מנוסים בסוג העבודה הספציפי אותו אתם צריכים לבצע.
  2. הקפדה על סטנדרטים גבוהים ביותר הן בהיבט של איכות והן בהיבט של בטיחות – למשל בתחום של עבודות איטום, חשוב לשים דגש שהחברה מקפידה על שימוש בחומרי איטום איכותיים שישפיעו לאורך זמן על האם יהיו חדירות של מים למבנה או לא.
  3. תקן- עבודה בגובה מחייבת מעבר של הכשרה בצורה מקצועית וקבלה רישיון לעבודה בגובה. אסור לבצע עבודות מהסוג הזה ללא רישיון.
  4. אחריות – חלק מהעבודות מחייבות קבלת אחריות כמו הרחקת יונים למשל, ביצוע איטום לגגות ולכן זה עוד משהו שכדאי לבדוק אותו לפני שבוחרים חברה המתמחה בעבודות בגובה.

 

מי שקרא את הכתבה הזו קרא גם את: